Kaip padaryti pilną asmeninių paskolų naudojimą

parašė , 2014-05-06 20:42

Dauguma žmonių, kažkokiame jų gyvenimų punkte, pasisuka į asmenines paskolas, kad užmokėtų už mokesčio sąskaitas, automobilių remontą, išsimokslinimo mokesčius už mokslą, apgyvendinimą, ir kitų išlaidų įvairovę. Bet kas tiksliai yra asmeninės paskolos? Asmeninės paskolos yra iš tikrųjų negarantuotos paskolos, su pastoviais užmokesčiais taip pat kaip pastoviu užmokesčio sąrašu. Negarantuotos paskolos reiškia, kad paskolų paskolos gavėjai neturi panaudoti savo vertingų dalykų tokių kaip jų automobiliai ar namai kaip garantija, kad gautų paskolą. Šis būdas, žmonės su apribotais vertingais dalykais gali užimti paskolas su lengvumu. Tačiau, kadangi asmeninės paskolos yra be įkeisto turto, palūkanų normos, kurias įkraunama, bus aukštesnės palyginti su gautomis paskolomis
Tokios paskolos yra paprastai siūlomos bankų ar kitų skolintojų klientams, laikantiems gerus kredito reitingus.

Yra du skirtingi tipai asmeninių paskolų, būtent uždaryti-galo paskolos ir asmeninių kredito linijų. Uždaryti-galo paskolos, paprastai panaudotos vienkartiniams užmokesčiams, yra su komplekto kiekiu ir pastovia palūkanų norma ir atmokėjimo planu. Asmeninės linijos kredito, antra, siūlo didesnį lankstumą, kadangi jie turi apsisukantį balansą ir komplekto ribą. Vienintelis daiktas yra, kad žmonės, kurie laikosi asmeninės kredito linijos turi valdyti juos skrupulingai. Arba dar, gali pasirodyti, skola yra probleminė.

Yra bendriausių būdų, kuriais asmeninės paskolos yra panaudotos –

Įsiskolinusi konsolidacija: Daug žmonių, kurie turi "sunkiai valdyti" daugialypius nepadarytus pranešimus, naudoja asmenines paskolas vadybai konsoliduoti skolą. Viena paskola yra panaudota, kad atsiskaitytų su jų skola, ir jų skola yra konsoliduota į vieną mėnesinį užmokestį. Šis metodas daro įsiskolinusį atmokėjimą paprastesnį ir sugeba padidinti asmenį’ kredito reitingas tuo pačiu metu. Jūs sugebėsite pasprukti iš kreditinės kortelės skolos greičiau.

Transporto priemonės pirkimas: Asmeninės paskolos gali būti paimtos, kai jūs turite nupirkti automobilį, ir jūsų bankas nesiūlo jums automobilio paskolos ant jūsų einamojo automobilio. Tai yra bendra situacija, kadangi vyresni automobiliai turi žemesnę perpardavimo vertę; vadinasi įkeistas turtas neneša daug vertės.

Medicinos išlaidos: Jei deja, jūs ar bet kuris iš jūsų šeimos narių būsite hospitalizuoti ar reikalingumas gauti greitosios medicininės pagalbos pagalbą dėl sunkaus sužeidimo ar tam tikros ligos, jūs turėsite sumokėti didžiulį kiekį pinigų labai trumpą laiko tarpą. Dauguma žmonių nesugebės pasiūlyti tokią bendrąją sumą, kadangi draudimo išmokos gali tiktai būti padarytos daug vėliau. Tai yra, kai asmeninės paskolos būtų labai naudingos.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.