Vyraujantys skolintojai didina savo maksimalų paskolos kiekį?

parašė , 2014-04-20 23:30

Daugelį metų dauguma vyraujančių skolintojų tokių kaip pagrindinės gatvės bankai ir gyvenamųjų namų statybos bendrijos turėjo kepurę ant kiekio, kurį jie buvo paruošti paskolinti kaip paskola. Tai buvo (ir vis dar yra daugeliui skolintojų), komplektas 500.000£, nors keli neseniai padidino jį į £1 milijoną. Bet jei jūs lyginate tai su šeimos kaina namo, ypač Londone tada tai yra gana dažnai aukštam tinklui, vertam paskolos gavėjai. Paskolos gavėjai, ieškantys didesnis negu vidutinės sumos, todėl, tradiciškai pasirūpino alternatyviais skolinančiais šaltiniais tokiais kaip privatūs bankai. Nuo kredito girgždesio, gaudamas didelę paskolą iš tradicinio banko ar gyvenamųjų namų statybos bendrijos buvo net sunkesnis.
Bet situacija galėjo keistis, taip daugelis Jungtinės Karalystės pagrindinių skolintojų dabar labiau nori įsitraukti į didelę paskolos rinką ir siūlo konkurencingas normas palyginti su privačiais bankais; nors su tolimas mažiau lankstumo, kas reiškia, kad vis dar sunkiau gauti didelę paskolą iš vyraujančio skolintojo. Bet kas ieškodamas £1 milijono plius vidaus paskola gali vis dar turėti naudos iš specialisto tarpininko, kuris gali pažiūrėti į visas alternatyvas, pasiekiamas paskolos gavėjui.

Atrodo, kai kurie iš skolintojų, kurie buvo nori paskolinti £1 milijoną ar daugiau, apima Skipton Gyvenamųjų namų statybos bendriją, Vulidžas, Sutarimą, Clydesdale Banką, Metro Banką, Po visą šalį, Santanderą ir Halifaksą, nors apsaugojimas šio lygmens paskolos nuo bet kurio iš šitų skolintojų vargiai bus tiesiog klausimas vaikščiojimo į jūsų vietinę šaką, kurią patikrinamos pajamos, reikalingos gauti tokią didelę paskolą, keičia pastebimai tarp skolinimo įstaigų taip, net nepaisant to, kad daugiau bankų ir gyvenamųjų namų statybos bendrijų yra paruošti paskolinti aukštam vertės paskolos klientui, patyręs patarimas padės derinti teisų skolintoją su tam tikru paskolos gavėju.

Pavyzdžiui, lygmuo pajamų, reikalingų gauti £2 milijonų vidaus paskolą, gali keistis prie tiek daug, kiek 25 procentų, priklausomai nuo kurio skolintojo jūs prisiartinate. Tai taip pat, žinoma, priklausys nuo to, ar jūs skolinatės jungtiniais vardais, koks paskolos gavėjų amžius yra, ar jūs turite išlaikytinius ir ar jūs turite bet kokias kitas skolas.

Per nesenus metus, privataus banko paskolos tapo labiau pageidaujamos į aukštą tinklą, vertą klientai, kadangi tradiciniai skolintojai pasitraukė atgal iš didelės paskolos rinkos. Šitie privatūs bankai sutvarkė aukštas vertės paskolas pagal labai konkurencingas normas specialiai paskolos gavėjams su kitais vertingais dalykais, kuriuos jie yra paruošti perkelti po naujo skolintojo vadyba; nors net šis reikalavimas yra skiriamas mažiau dažnai, negu jis turėjo papratimą būti.

Privatūs bankai tęsia būti geru pasirinkimu daugeliui paskolos gavėjų, ieškančių didesnio negu vidutinės paskolos ir kol jų susitarimo mokesčiai gali būti didesni negu kai kurie iš vyraujančių skolintojų, jie tikrai turi kai kuriuos labai gerus reikalus ir daug daugiau lankstumo ir pasirašymo ekspertizės pažiūrėti į įvairias pajamų sroves, vertindami affordability.

Privatūs bankai yra vis dar labai geras pasirinkimas klientams, siekiantiems didelės paskolos, bet kas komplikavo pajamų rengimus tokius kaip užsienio pajamos ar pajamos iš pasitikėjimo. Jie gali taip pat sutvarkyti aukštas grynas vertės paskolas keliu, kuris tinka tiems, kas galėtų ne būtinai turėti reguliarias mėnesines pajamas, ir visaapimantis reikalas dažnai spręs geriau tokiems klientams negu tiesiog žemiausia palūkanų norma.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.