Paskolos 18 metu

Paskola nuo 18 metų

comments Comments Off on Paskola nuo 18 metų
parašė , 2012-04-23 17:54

Mes žinome, jog Jus esate jaunas arba turite vaiką, kuriam ką tik visai neseniai suėjo 18 metų, tačiau tai visiškai nereiškia, jog Jus negalite patenkinti savo finansinių poreikių, už prieinamas palūkanas ir turėdami lankstų paskolos grąžinimo planą. Jaunieji vairuotojai visada gauna baudas už kelių eismo taisyklių pažeidimus ir kai situacija kelyje pablogėja, pirmiausiai yra nurodoma į tai, jog vairuotojas yra jaunas ir nepatyręs. Ne kiekvienas 18-metis yra prastas arba nepatyręs vairuotojas, o kai kurie iš jų važinėja netgi geriau už tuos, kurie turi vairuotojo teises daug metų, taigi, nors paskolos automobiliui gavimas palankiomis sąlygomis 18-mečiui yra sudėtingas, tai nėra neįmanomas dalykas.

Jeigu Jums yra 18 metų ir Jus nueisite į savo miesto baką prašydami finansinės paramos automobilio pirkimui, Jums pasiseks, jeigu Jus savo kelyje sutiksite geranorišką ir supratingą bako darbuotoją. Tačiau kartais bankai taiko didesnes palūkanas būtent dėl paskolos gavėjo amžiaus. Tai gali atrodyti nesąžininga, tačiau tokiu būdu bankai apsidraudžia, kai suteikia paskolą automobiliui asmeniui, kuriam yra 18 metų.

Paskolos automobiliams, kurios yra suteikiamos 18-mečiams, kurie ką tik (visai neseniai) gavo pastovų darbą, turi asmeninę sąskaitą banke, nuolatines savaitės, dviejų savaičių arba mėnesio pajamas ir „galvą ant pečių“, turėtų būti lengvai prieinamos ir jos neturėtų būti nesuteikiamos vien todėl, kad paskolos gavėjas yra jaunas asmuo. Teikiant paraišką automobilio paskolai gauti, kai tau yra 18 metų, ir norint padaryti tai tradiciniu metodu, nueinant į banko padalinį, tau reikės įsitikinti, kad turi visus reikiamus dokumentus. Tokiu būdu banko darbuotojui tu įrodysi, jog esi brandus ir atsakingas asmuo, ir esi pasiruošęs priimti pilną atsakomybę už tau suteikiamą paskolą. Jeigu Jus esate tokio jaunuolio vienas iš tėvų, pasistenkite kartu su savo vaiku nueiti į banko padalinį, kas, be jokios abejonės, bus įvertinta kaip teigiamas aspektas.

Jeigu bankai jau ne kartą atsuko Jums nugarą, arba jeigu Jus jau pavargote nuolat bandyti, pasidairykite paskolos automobiliui 18-čiams internetu. Yra nemažai internetinių paskolų davėjų, kurie noriai suteikia paskolas jauniems vairuotojams, ir tai ko gero yra geriausias būdas surasti palankiausias paskolos automobiliui sąlygas 18-mečiams. Jums ko gero reikės įsitikinti, ar Jūsų mėnesio pajamos bus pajėgios atlaikyti tokią naštą, kadangi tai, įskaitant visų įmokų sumokėjimą – kartu su palūkanomis – laiku, turės įtakos tolimesnei Jūsų kredito istorijai. Paskolos automobiliui gavimas, kai tau yra 18 metų, gali būti teigiamu žingsniu siekiant sukurti patikimą kredito istoriją, kuri pasitarnaus Jums ateityje, kai jau busit suaugęs asmuo ir norėsite gauti kitokio tipo paskolą, pavyzdžiui, busto atnaujinimui arba kitokio didesnio pirkinio įsigijimui.

Aš manau, jog vienas iš svarbiausių dalykų, kurio vertėtų nepamiršti, kai Jus teikiate paraišką paskolai automobiliui gauti ir kai Jums yra vos 18 metų, yra tai, kad Jūsų pirmasis automobilis turėtų būti pagal Jūsų išgales. Jus, teikdami parašką 18-čiui paskolą automobiliui gauti, nurodote tam tikrą norimos gauti paskolos pinigų sumą. Tačiau būkite racionalūs ir skolinkitės atsakingai. Ne kiekvienam 18-čiui būtinai reikia Ferrari, nepriklausomai nuo to, kaip stipriai jis to norėtų. Teikite paraišką tai pinigų sumai, kuri suteiks Jums „ratus“ ir kuri taip pat paliks Jūsų kišenėje atitinkamą pinigų sumą Jūsų kasdienėms išlaidoms – ir patikėkite manimi, Jums tikrai reikės nemažai įvairių išlaidų, kai Jums yra 18 metų!

Tam tikrais atvejais paskolą nuo 18 metų automobiliui turėtų būti sunkiau gauti, tačiau daugeliui, kurie tikrai to atsakingai nori, jos turėtų būti paprasčiau prieinamos.

Patikimas būdas pakeisti paskolos sąlygas

parašė , 2012-01-16 20:46

Jeigu jums gresia paskolos nesumokėjimas arba teisės į nuosavybę praradimas, jūs turėtumėte apžvelgti savo galimybes. Tai gali būti turto išpardavimai arba finansų pertvarkymas, bet turėtumėte atsižvelgti į visus įmanomus būdus. Dažniausiai paskolų teikimo įmonės nepraneša jums apie paskolos keitimo sąlygas arba pateikia nerealius reikalavimus norint tai padaryti. Tačiau jeigu jūs galite gyventi savo būste net ir turint mažesnę pinigų sumą per mėnesį, jums pirmiausia vertėtų pabandyti pakeisti paskolos grąžinimo sąlygas.

P.S. Šiuo metu suteikiamos paskolos nuo 18 metų.

Didiname sėkmės procentą

Nors daugumai žmonių nepavyksta gauti paskolos sąlygų pakeitimo, bet tai dar nereiškia, kad jūs negalite sėkmingai to padaryti. Kiekvieno asmens finansinė padėtis yra skirtinga ir 100% unikali, todėl nėra vieno, visiems tinkamo sprendimo būdo. Tačiau yra keletas būdų kaip padidinti sėkmės procentą tariantis dėl paskolos sąlygų pakeitimo su savo skolintoju.

Pirmiausia, labai svarbu, kad jūs susisiektumėte su paskolos teikimo įmone vos tik jūsų finansinė padėtis tampa įtempta. Dažnai skolintojai yra labiau linkę tartis su tais, kurie kreipiasi į juos dar prieš praleidžiant paskolos įmoką. To priežastis yra tai, kad praleistas įmokas skolintojai vertina kaip jūsų neatsakingumą arba nesugebėjimą laikytis finansinių įsipareigojimų. Praleidus įmokas jūs patenkate į nemokių klientų rizikos grupę.

Skaityti toliau “Patikimas būdas pakeisti paskolos sąlygas” »

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.