Amžiaus įtaka teikiant paraiškas paskoloms internetu

parašė , 2012-04-10 10:38

Kai kalba eina apie meilę ir patyrimus, yra įprasta sakyti, jog „amžius yra vien tik skaičius“. Taigi, 50 metų vyras galėtų sudaryti santuoką su 20 metų amžiaus moterimi ir tai nei jam, nei jai nesudarytų jokios problemos. Tačiau kai kalbame apie paskolas internetu, šis šūkis nebegalioja. Amžius yra itin svarbus!

Jūs negausite paskolos internetu, jeigu Jums nėra suėję 18 metų. Išskyrus specialias mokyklines paskolas. Jeigu mes kalbame apie greitąja arba panašaus tipo paskolą internetu, Jums privalo būti suėję 18 metų, priešingu atveju paraiška paskolai gauti nebus patvirtinta. Štai kodėl visada yra reikalaujama nurodyti savo amžių, pildant paraišką internetinio tipo paskoloms gauti. Paskolos nuo 18 metų – dažna daugelio paskolų davėjų taisyklė.

Amžius yra svarbus todėl, kad internetinių paskolų davėjai nori būti tikri, jog Jūs pasiekėte tam tikrą brandumo laipsnį ir atsakingai priimate skolinimosi sprendimą. Jaunesni žmonės paprastai būna vedami emocijų ir skatinami “neprotingo” išlaidavimo sprendimų, taigi, gali būti nemokūs, netgi turėdami aiškius finansinius įsipareigojimus.

Pavyzdžiui, jeigu Jūs suteiksite paskolą 14-mečiui, kuris nueis ir nupirks naujausią kompiuterinį žaidimą, ką Jus darysite tuo atveju, jeigu jis bus nepajėgus grąžinti paimtą paskolą? Po galais, iš kur jis paims pinigų paskolai grąžinti, jeigu jis netgi neturi darbo! Net jeigu jis dirba, ar jis galės grąžinti pinigus, jeigu išleidžia uos tokiems dalykams?

Taigi, jeigu Jums dar nėra suėję 18 metų, tačiau Jūs svarstote apie paskolą internetu, veikiausiai Jums teks skaudžiai nusivilti ir vis tiek laukti, kol sueis 18 metų. Patikėkit manim, paskolų davėjai daro Jums didelę paslaugą, leisdami Jums “subręsti” ir pakankamai “surimtėti”, kad galėtumėte priimti tinkamą sprendimą!

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.