Asmeninės paskolos – 5 priežastys, kodėl verta imti

parašė , 2012-03-22 10:25

Dauguma žmonių iš karto galvoja, kad skola yra blogai. Tai nėra visuomet tiesa. Pinigų skolinimasis iš banko, draugo ar šeimos nario reiškia, kad skolinatės iš savo ateities. Jei tik žinote, kad galėsite grąžinti paskolą su palūkanomis, jis gali pagerinti jūsų kreditą ir parodyti, kad esate finansiškai atsakingas asmuo. Asmeninės paskolos yra populiarios dėl to, kad jos nereikalauja jokio užstato. Šio proceso metu žmonės naudoja paskolas padengti kitoms skoloms ir mokėti mažesnes palūkanas. Jos gali būti naudojamos mokslams, gydymo, taisymo išlaidoms ir kita. Svarbu tai, kad asmeninės paskolos ne visuomet yra blogai jūsų kreditui. Yra 5 priežastys, kodėl verta imti asmeninę paskolą.

Mažesnės palūkanos

Nors asmeninių paskolų be užstato palūkanos yra didesnės nei su užstatu, tačiau jos vis tiek yra mažesnės už kreditinės kortelės palūkanas. Tiesa ta, kad asmeninės paskolos gali turėti mažesnes palūkanas už greitąsias paskolas. Kuo geresnis jūsų kreditas, tuo mažesnės bus palūkanos.

Lankstumas

Pirminis paskolos ėmimo tikslas yra tas, kad galite ją naudoti įvariems tikslams. Dauguma skolintojų reikalauja nurodyti paskolos ėmimo tikslą, tačiau dažniausiai juos patenkina bet koks taisymo, gydymo išlaidų padengimo tikslas. Būsto ar automobilio paskolos suvaržo jus, nes turite jas panaudoti tik tam tikslui. Tačiau vis tiek turėtumėte vengti paskolų ir neimti jų nereikalingoms išlaidoms.

Lengviau gauti

Jeigu jūs jau turite banke sąskaitą, tai didesnė tikimybė, kad galėsite gauti paskolą iš to banko, nes jie jau turi informaciją apie jus. Jie gali išanalizuoti jūsų kreditą ir galimą riziką. Visada gelbsti geri banko atsiliepimai, todėl neturėtų kilti sunkumų gaunant paskolą. Kai kuriais atvejais bankas atsižvelgia į jūsų pajamas, priežastis, kodėl jūsų kreditas nukentėjo, o ne vien tik į jūsų kredito reitingą.

Mažesnė rizika

Paskolos be užstato yra mažiau rizikingos, nes nėra užstatomas jūsų turtas. Jūs mažiau rizikuojate prarsti savo namus ar automobilį esant paskolos negrąžinimui. Tačiau tai nereiškia, kad esate 100 procentų laisvas nuo įsipareigojimų vykdymo, tai tiesiog reiškia, kad jūsų turtas nebus perimtas.

Finansinė laisvė

Galiausiai, asmeninė paskola suteikia jums laisvę sumokėti už tai, ko jūs norite, gražinti visas skolas bei susigrąžinti normalų gyvenimą. Jūsų pinigų panaudojimas nėra suvaržytas, tačiau būkite atsargūs naudodami juos  bet kokiam tikslui. Jeigu jūs turite kelias kreditinės kortelės skolas, galite jas padengti paėmę nedidelę asmeninę paskolą su mažomis palūkanomis.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.