Pigūs bilietai – proga keliauti

parašė , 2016-10-18 08:02

Šiais laikais lektuvu bilietai internetu neretai būna pigesni už keliones autobusu ar kita įprasta sausumos mašina – traukiniu. Tad pigūs bilietai suteikia unikalų šansą keliauti ten, kur dar nesate buvę, pamatyti tai, kas jums būtų naujo. Tačiau kaip tuos bilietus reikėtų įsigyti, kaip rasti tas pačias pigiausias ir geriausias keliones? Štai keletas patarimų tik jums.

Medžiokite lėktuvų bilietus

Lėktuvų bilietaiVisų pirma, reikia žinoti pagrindinius būdus, kuriais galėsite nusipirkti pigesnius internetu lėktuvo bilietus. Skrydžiai yra pardavinėjami oro linijų. Pigiausios yra WizzAir ir RyanAir. Tačiau jūs pats galite nepamatyti, kada kur skrydžiai pigiausi, taip pat – kokių yra skrydžių patogių ir pigių su persėdimais. Taigi, jeigu norite tinkamai apsipirkti, visada geriau naudokite tarpininkus, siūlančius iš karto jums pigiausią pasirinktos kelionės variantą. Taip rasite tikrai dėmesio vertus pasiūlymus ir už tą pačią paslaugą, skrydį, galėsite sumokėti žymiai pigiau.

Turėkite laisvą grafiką

Labai svarbu, kad galėtumėte turėti laisvą grafiką, kad galėtumėte pats reguliuoti savo darbų krūvį. Jeigu jūs iš tiesų dirbsite labai sunkiai, ir tik suplanuotu metu, greičiausiai liepos mėnesį, turėsite laisvo laiko, atostogas, tuomet gali būti sunkiau gauti tuos pigius kelionės bilietus. Mat labai dažnai pigiausi lėktuvo bilietai internetu kainuoja tomis dienomis, kada mažai kas keliauja. Galite pastebėti, kad penktadienio išvykimo ir pirmadienio grįžimo skrydžiai jau bus pigesni nei, tarkime, esantys viduryje savaitės. Tad tikrai galima gerai pagalvoti apie tai, kas jums svarbu, ir kaip labai jums reikia turėti laisvą grafiką. Jeigu turite tik suplanuotas atostogas, tada didelė tikimybė, kad rasti pačius pigiausius skrydžius bus sunkiau, kaip ir rasti pigesnius viešbučius ir visas kitas komunikacijas.

Neapsigaukite dėl kelionės ir bilietų brangumo

Nors atrodys, kad lėktuvo bilietai pigiai internetu kainavo, tai žinokite, kad nebūtinai jie nulems ir visos kelionės brangumą. Gali būti, kad kelsite sparnus į tokią vietą, kurioje pats pragyvenimas labai brangus, tarkime, Islandiją, Skandinavijos šalis. O galbūt pats oro uostas bus gana toli nuo miesto, į kurį vyksite, ir tada paaiškės, kad dar teksdvigubai pakloti į nusigavimą per visą šalį iki to miesto. Panašiai gali nutikti su Paryžiaus miestu arba gal net ir su Londonu, priklauso nuo to, į kurį oro uostą taikysitės. Tad visada įvertinkite pilną kelionės kainą, o ne tik lėktuvų bilietų pigumą.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.