Gautos & negarantuotos paskolos tiesiog paaiškintos

parašė , 2016-10-11 13:26

Daugiau kaip praėjusius du dešimtmečius, gaudamas paskolą buvo paprastas procesas su bendra koncepcija ir sutikimu lengvo kredito per įstaigų skolinimą. Kol yra daug formų paskolų ir finansuoja pasiekiamas ant rinkos, asmeninės paskolos turi dvi populiarias formas, Gautas ir Negarantuotas Paskolas.

Gautos Paskolos

Gauta paskola yra paskola, duota asmeniui ar verslui, kuris yra gautas prieš vertingą dalyką. Jei klientas, kuris išėmė paskolą / finansų finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje, skolinimas / įstaigos finansavimas gaus pirmą kaltinimą ant vertingo dalyko, kad vartotojas turėjo papratimą paskolinti prieš.
Yra daug už ir prieš gautai paskolai:

Pro-Tie su blogu credit  gali gauti paskolą, jei jie turi vertingą dalyką, kad gautų paskolą prieš. Prie having  aukšti lygiai of  teisingumas vertingame dalyke, kurį jie naudoja kaip saugumas paskolai, einančiam po lygmeniui skolinimosi to, kurį jie gali gauti bus aukštesnis dėl risk  į skolinimą institution  nuleidimas. & nbsp; Bet kokie numatytieji užmokesčiai gali būti atgauti gauto vertingo dalyko turėjimo.

Argumentas prieš – Jei skolintojo finansinių įsipareigojimų nevykdymas ant užmokesčio ar negali įvykdyti sutartinius įsipareigojimus, jie rizikuoja prarasti vertingą dalyką, kuris galbūt turėjo daug didesnę vertę negu ta išimtos paskolos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kol skolintojas gali prisiimti didelę riziką, skolindamas vartotojui, šis pavojus yra atlygintas vertės vertingo dalyko, prieš kurį paskola yra gauta.

Pastaraisiais metais augančios namo kainos prisidėjo prie populiarumo gautų paskolų formos Teisingumo Paleidime [] as  vartotojai sugebėjo pasiskolinti skirtumą tarp savo skolingos paskolos vertės ir rinkos vertės jų namų kaip paskola.

Negarantuota Paskola

Tie, kas nenori panaudoti vertingo dalyko kaip saugumo ar galbūt neturėti, kad gautų paskolą prieš suras, kad vertė, kurią jie gali pasiskolinti yra mažiau, negu ta gautos paskolos. To priežastis yra tokia, kad skolintojas prisiima didesnę negalėjimo riziką pasveikti, fondai turi vartotojo finansinių įsipareigojimų nevykdymas ant užmokesčio. Dėl ten joks vertingas dalykas buvimo, kad pasveiktų ir paverstų į skystus fondus skolintojui, kriterijai, ant kurių skolintojas vertina pretendentą yra daug griežtesni, kadangi vartotojų padėtis turi būti patrauklesnė skolintojui, kad garantuotų, kad jie gali atgauti pinigus ir kad affordability nėra svarstoma problema.

Tai yra, kur ieškantys negarantuotos paskolos, kas neturi jokių vertingų dalykų turi pažiūrėti į jų kredito reitingą ankstesnė paraiška, kadangi pretendentų kredito rezultatas bus neabejotinas būti apkrautas sunkiai paskoloje, ar finansai kreipėsi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pro-Negarantuota paskola nereikalingas, kad joks vertingas dalykas būtų pakeltas, saugumas turi jūs finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje.

Argumentas prieš – stabili, neatskiriama kredito istorija bus reikalinga paraiškai, kadangi skolintojas ima aukštesnį lygmenį pavojaus dėl jokio vertingo dalyko turėjimo, kadangi saugumas turi jūs finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje. Taip pat žemesni kredito lygmenys sugebės būti pasiskolinti dėl šio padidinto pavojaus lygmens

Populiari paskolos forma yra ir visada būdavo kreditinės kortelės dėl lankstumo ir pasiekiamo pasirinkimo diapazono. Pastaraisiais metais gebėjimas perkelti balansus tarp 0 % palūkanų kortelių pasirodė populiarus, kad išvengtų bet kokios spynos kaltinimuose, kad paskolos gali turėti palyginus.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.