Reikšmė ir žemos balandžio paskolos svarbumas

parašė , 2016-09-26 13:45

Yra daug terminų, frazių ir santrumpų finansinės pramonės viduje. Kurio dauguma nedomins jūsų ar turės galvoje kažką tinkamo jums. Yra kažkoks finansinis žargonas tačiau, su kuriuo jūs turite būti pažįstamas. Vieneri iš tų terminų yra santrumpa, ir turbūt svarbiausia, kad jūs kada nors turėsite pasimokyti todėl, kad jums tiesiogiai tinkama, jei jūs turite kada nors norėti kreiptis dėl paskolos. BALANDIS ar Metinė Procentinio dydžio Norma yra trukmė, kurią jūs pamatysite, kad ir kada jūs matote, girdite ar skaitote skelbimą nuo paskolos kompanijos. Taip kas reiškia ir kaip tai prisitaiko prie jūsų?
Metinė procentinio dydžio norma (BALANDIS) yra kaltinimas, kad jūs turėsite užmokėti paskolos kompanijai vietoj jų skolinantis jus pinigai. Tai aišku apskaičiuojama, kadangi pilno paskolos kiekio procentinis dydis taip keisis priklausomai nuo to, kiek jūs ketinate pasiskolinti. Yra supaprastintas pavyzdys…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs turėjote kreiptis dėl 1000$ paskolos kiekio, ir BALANDIS yra 10 % tada, jūs turėsite užmokėti paskolos kompanijai kad likusio įsiskolinto kiekio procentinis dydis. Šiuo atveju tai pradžioje bus 10 % 1000$, kuris yra 100$. Paskolos kompanijos gali ir kartais apskaičiuoti palūkanas mėnesį prie mėnesio pagrindo, bet daugiausia tai bus, apskaičiuoja tai daugiau kaip metai (vadinasi ‘metraštis’ BALANDĮ). Mūsų pavyzdyje, turi jūsų likusi skola būti 500$ kitais metais tada, palūkanų išmoka bus apskaičiuota 10 % BALANDĮ 500$, ar 50$.

Su tuo turint omenyje jums turi būti gana akivaizdu, kodėl taip svarbu surasti žemą BALANDŽIO paskolą. Su labai daug paskolos kompanijų internete visas bandymas užgrobti jūsų dėmesį su jų fantastiška paskola turi reikalo, svarbu sulaikyti jūsų akį ant to, kas svarbu. BALANDIS. Jūs tikėtina grąžinsite šią asmeninę paskolą per daug ateinančių metų, ir net 1 % pakitimas BALANDĮ galėjo kainuoti jums tūkstančius dolerių ilgame prabėgime, ypač jei jūs skolinatės didelį kiekį ir grąžinate tai per ilgą periodą.

Svarbumas apsipirkimo aplink ir net bandymo derėtis su paskolos kompanijomis negali būti ignoruotas. Jei jūsų kredito reitingas ar rezultatas bus puikūs, jūs turėsite daugiau įtakos išreiškiant gavimu labai. Su blogu kredito reitingu paskolos kompanijos aišku prisiims didesnę riziką skolinime jūsų pinigai, ir tai bus tikėtina atspindima BALANDĮ, kurį jums pasiūlo. Tokiu būdu būkite realistinis. Jūs neketinate manyti, kad kompanija siūlo jums 10.000$ paskolą su žemu BALANDŽIU, jei jūsų kredito rezultatas dvokia. Bet vis dėlto, jūs turite pabandyti ir surasti geriausią BALANDĮ, pasiekiamą jums jūsų einamosiomis aplinkybėmis. Yra daug palyginimo svetainių, pasiekiamų su sąrašais paskolos kompanijų, kurias jūs galite peržiūrėti per geriausiam pasiūlymui. Bet nesvarbu kas lengvatos ar pinigų kiekis jums gali pasiūlyti, nepamirškite sulaikyti savo akį ant tikro prizo… žemas BALANDŽIO paskolas.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.