Prezervatyvas

Kodėl prezervatyvai yra naudingi.Kokius prezervatyvus rinktis?

comments Comments Off on Kodėl prezervatyvai yra naudingi.Kokius prezervatyvus rinktis?
parašė , 2013-09-15 12:03

Niekam nėra paslaptis, jog pasaulis globalizėja – tuo pačiu tobulėja ne tik ligos, kuriomis įmanoma susirgti lytinio akto metu, tačiau ir milžiniški neplanuoto gimstamumo mąstai. Būtent, vien dėl esančių dabartinių padarinių, su kuriais susiduria ne tik lietuviai, tačiau ir viso pasaulio žmonės, norėčiau supažindinti jus su pagrindine apsaugos priemone, kuri apsaugo ne tik nuo neplanuoto neštumo, tačiau ir nuo visiems puikiai žinomų mirtinų ligų.

prezervatyvaiTikriausiai reikėtų pradėti nuo to, jog prezervatyvai – viena būtiniausių priemonių, kurią privalu naudoti mylintis su nepažįstamais žmonėmis ar norint nesusilaukti vaiko. Kiek yra girdėta istorijų, kuomet jauna pora, ar tiesiog paprasčiausi paaugliai, visiškai užmiršę, jog reikia naudoti prezervatyvus, tampa įpareigoti visam gyvenimui – susilaukia vaiko. Tik pagalvokite, kiek atsiranda problemų, koks atsiranda galvos skausmas, ne tik jaunavedžiams, tačiau ir būsimiems seneliams? Tai yra ne tik materialinės išlaidos ar galbūt pinigų stoka, tačiau ir psichologinės problemos, juk net ir laukę vaiko sunkiai su juo tvarkosi, nekalbant jau apie visiškai neplanuotą „netyčiuką“. Žinoma, šiais laikais yra įvairios kontraceptinės priemonės, tačiau nepamirškite, jog jos yra kenksmingos – po nuolatinių vartojimų, įmanoma, jog moteris gali visai nebesusilaukti palikuonių, ir, nepaisant to, ne visuomet suveikia.

Na, tikriausiai daugelis žinote stereotipą, jog prezervatyvai itin sumažina jautrumą sekso metu ir yra jaučiamas mažesnis malonumas. Šiam teiginiui būtų galima ir pritarti, tačiau, tuo pačiu, ir paneigti. Kaip yra žinoma, dabartiniais laikais, kuomet naujosios technologijos yra nemažai pažengusios, yra sukurtas itin plonas prezervatyvas, leidžiantis patirti ko ne tą patį „kiekį“, jeigu galima taip išsireikšti, malonumo, kaip ir būnant visai be prezervatyvo – be to, būsite tikri, jog nekils tolimesnių problemų ir galėsite būti ramūs. Taip pat, tikriausiai daugelis žino, taip pat, labai neprastą prezervatyvų pliusą – prailgina lytinio akto laiką – kadangi leidžia  vyrui laikyti „užspaustą“ orgazmą ir „išleisti“ jį kiek vėliau. Tokiu būdu, ne tik vyrui bus maloniau, kadangi seksu galės mėgautis ilgiau, tačiau tą patį galės daryti ir dama.

Kad ir kaip ten bebūtų, nereikėtų pamiršti, tikriausiai, efektyviausio metodo, skatinančio žmonės naudotis prezervatyvu – lytinio akto metu plintančios ligos. Tikriausiai nesumeluosiu, jeigu teigsiu, jog niekas jų nenori – tai akivaizdu. Šiuo metu, viena iš populiauriausių ir labai greitai plintančių ligų yra AIDS. Taip pat, daugeliui gerai žinomas Sifilis, Gonorėja ir kitos. Dėja, tačiau daugelis šių ligų turi tikrai ne linksmus padarinius, kurie gyvenimo nesaldins.

Prezervatyvai – geriausia priemonė, kuri nėra kenksminga, ir leidžia Jums mėgautis seksu visiškai nesukant galvos apie problemas, kurios galėtų kilti būnant be jo. Įsigykite šią apsaugos priemonę ir visai nenusivilkite.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.