Refinansavimas įklimpus į skolas

parašė , 2018-06-17 23:02

Lietuvoje šiandien pragyventi yra sudėtinga. Tai paliudija emigracijos mastas, nepasitenkinimas valdžia ir ekonomine padėtimi. Prie mažų atlyginimų pridėkite augančias kainas ir didelius mokesčius ir turėsite puikiausią prasto gyvenimo receptą. Net norėdami žmonės negali lengvai pragyventi, o kur jau kalbos apie orų pragyvenimą… Taip gyvendami žmonės neturi kito pasirinkimo kaip tik pulti į skolas. Tai būtina net neturint didelių poreikių. Tokią situaciją paliudija dideli ir vis tebeaugantys įsiskolinusių žmonių skaičiai. Bet paskolos yra toks dalykas, kad negali juo pasikliauti amžinai. Kažkada tas paskolas reikia grąžinti. Visada gali pasiskolinti dar vieną paskolą ir dar vieną ir dar vieną… taip bandant padengti prieš tai prisiimtus įsipareigojimus. Bet tai negali tęstis amžinai. O kalbai pasisikus apie greitus kreditus (o dažniausiai apie jas ir kalbame), tai situacija tampa įtemptesnė, nes greiti kreditai yra išduodami trumpam laikotarpiui, todėl toks kiekvienos skolos refinansavimas tampa nuolatinis ir pastovus.

RefinansavimasBet visuomet ateina "atpildo valanda" ir tų paskolų nebegalima grąžinti tokiu keliu. Beveik visada ne dėl dingusio noro, bet dėl to, kad kreditoriai nebenori išduoti naujų paskolų – mat jiems patampa per daug rizikinga skolinti taip prasiskolinusiems žmonėms. O ir valdžia įstatymais riboja tokių paskolų išdavimą. Tokiu keliu finansuoti nori neturintys ypatingai didelių pajamų paskolai išsimokėti: bedarbiai ir kiti nepasiturintieji. Paskolos bedarbiams dabar yra itin atidžiai stebimos, todėl gali nevisada pavykti jas gauti. Skolinimas nedirbantiems ir buvo tai kas neretai privesdavo prie problemų su įsiskolinimais ir įklimpimo į skolas. Tuomet kentėdavo visi.

Bet neseniai atsirado pakankamai paprasta išeitis įklimpus į skolas. Tai – refinansavimas internetu. Refinansavimas skirtas įklimpusiems į skolas ir jis padeda sumažinti asmenų skolas be papildomų priemokų ar kitokių kabliukų. Jo nauda yra dviguba:

  1. Refinansavimas sujungia visus greitus kreditus į vieną ir todėl per mėnesį pakanka atlikti tik vieną kredito įmoką, kuri yra mažesnė už bendrą prieš tai buvusių kredito įmokų sumą. Taip žmogus pasiėmęs refinansavimą sutaupo ir turi grąžinti mažiau palūkanų.
  2. Įsiskolinę ir į skolas įklimpę žmonės nebeturi galimybės pasiskolinti papildomai net jei to labai reikia. Paskolų refinansavimas tokią galimybę suteikia. Pasirinkę refinansuoti savo skolas, jūs taip pat galėsite pasiskolinti papildomai labai palankiomis sąlygomis. Refinansavimo suma įprastai yra daug didesnė už vidutinio greitojo kredito sumą.

Tokia paslauga labai svarbi ir naudinga bedarbiams, kurie gali turėti sunkumų grąžinant prisiimtus greitus kreditus. Todėl net jei greitieji kreditai bedarbiams taip lengvai nebus išduodami, visada gali bandyti kreiptis refinansavimo.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.