Refinansavimas

Kaip pasiskolinti esant rizikos grupėje?

parašė , 2020-08-25 21:01

Pasiskolinti prisireikia daug kam, tačiau ne visi gali lengvai tą padaryti. Kiek ironiška, kad tie, kuriems paskolos galėtų padėti labiausiai, dažnai neturi būdų tai paskolai gauti. Tai yra labiausiai finansiškai pažeidžiami ir šia prasme rizikos grupėje esantys žmonės: bedarbiai, turintys skolų, negaunantys pajamų ir t.t.

Paskolos bedarbiamsBet tikrai nėra taip, kad visi žmonės yra traktuojami vienodai: kad jei negauni su darbo santykiai susijusių pajamų, tai nesvarbu ar negauni jų kitur – paskola tau bus neprieinama. Visame šiame reikale yra daug niuansų, kurios privalu žinoti jei jūs ar jūsų pažįstamas atsiduria tokioje padėtyje ir nori pasiskolinti.

Paskolos bedarbiams

Pradėkime nuo daugiausia klausimų keliančio dalyko – paskolų bedarbiams. Tokios paskolos šią vasarą ir tikėtiną visą ateinantį rudenį bus aktualios, nes bedarbių skaičius Lietuvoje išaugo labai ženkliai. Prie to didele dalimi prisidėjo pandemija, karantinas ir iš to sekęs ekonominis nuosmūkis. Daug žmonių prarado savo darbus, kiti grįžo iš užsienio ir dabar “stovi” darbo biržoje.

Svarbiausia žinoti, kad paskolos nedirbantiems oficialiai Lietuvoje negali būti išduotos. Tai reiškia, kad žmogus turi turėti oficialias pajamas, kad kreditorius galėtų paskolą suteikti. Tačiau nesunku tokį ribojimą apeiti: tiesiog susiraskite patikimą draugą ar giminaitį, kuris galėtų gauti paskolą vietoje jūsų. Jei jis gali gauti nemokamą paskolą – dar geriau.

Skaityti toliau “Kaip pasiskolinti esant rizikos grupėje?” »

Refinansavimas įklimpus į skolas

comments Comments Off on Refinansavimas įklimpus į skolas
parašė , 2018-06-17 23:02

Lietuvoje šiandien pragyventi yra sudėtinga. Tai paliudija emigracijos mastas, nepasitenkinimas valdžia ir ekonomine padėtimi. Prie mažų atlyginimų pridėkite augančias kainas ir didelius mokesčius ir turėsite puikiausią prasto gyvenimo receptą. Net norėdami žmonės negali lengvai pragyventi, o kur jau kalbos apie orų pragyvenimą… Taip gyvendami žmonės neturi kito pasirinkimo kaip tik pulti į skolas. Tai būtina net neturint didelių poreikių. Tokią situaciją paliudija dideli ir vis tebeaugantys įsiskolinusių žmonių skaičiai. Bet paskolos yra toks dalykas, kad negali juo pasikliauti amžinai. Kažkada tas paskolas reikia grąžinti. Visada gali pasiskolinti dar vieną paskolą ir dar vieną ir dar vieną… taip bandant padengti prieš tai prisiimtus įsipareigojimus. Bet tai negali tęstis amžinai. O kalbai pasisikus apie greitus kreditus (o dažniausiai apie jas ir kalbame), tai situacija tampa įtemptesnė, nes greiti kreditai yra išduodami trumpam laikotarpiui, todėl toks kiekvienos skolos refinansavimas tampa nuolatinis ir pastovus.

RefinansavimasBet visuomet ateina "atpildo valanda" ir tų paskolų nebegalima grąžinti tokiu keliu. Beveik visada ne dėl dingusio noro, bet dėl to, kad kreditoriai nebenori išduoti naujų paskolų – mat jiems patampa per daug rizikinga skolinti taip prasiskolinusiems žmonėms. O ir valdžia įstatymais riboja tokių paskolų išdavimą. Tokiu keliu finansuoti nori neturintys ypatingai didelių pajamų paskolai išsimokėti: bedarbiai ir kiti nepasiturintieji. Paskolos bedarbiams dabar yra itin atidžiai stebimos, todėl gali nevisada pavykti jas gauti. Skolinimas nedirbantiems ir buvo tai kas neretai privesdavo prie problemų su įsiskolinimais ir įklimpimo į skolas. Tuomet kentėdavo visi.

Skaityti toliau “Refinansavimas įklimpus į skolas” »

Pagalba įsiskolinusiems asmenims

comments Comments Off on Pagalba įsiskolinusiems asmenims
parašė , 2018-04-19 12:31

Ne kiekvieno žmogaus asmeninė finansinė situacija yra labai stabili ir pavydėtina. Nepaisant to, kad dauguma žmonių apie tai nekalba, tai tikrai nereiškia, jog jiems visuomet viskas sekasi labai sklandžiai. Kaip bebūtų gaila, tačiau šiomis dienomis ne vienam žmogui tenka susidurti su didelėmis finansinėmis bėdomis, kurias kiekvienas sprendžia labai skirtingai.

Kita vertus, nevertėtų pamiršti, kad neretas žmogus tokiais atvejais būna linkęs pasirinkti ne ką kitą, o paskolas, tačiau jei žmogus nemoka tinkamai valdyti savo turimų lėšų, atsiranda didelė tikimybė, kad jis įklimps į skolas, iš kurių jam bus labai sudėtinga išsikapstyti. Tai reiškia, kad tokiais atvejais būna būtina pagalba įsiskolinusiems asmenims, kurią teikia šiuolaikiniai kreditoriai.

Trumpiau tariant, tokiais atvejais būtina pagalvoti apie alternatyvas ir sprendimus, kurių pagalba būtų galima lengviau sumažinti savo finansinius įsipareigojimus ir tvirčiau atsistoti ant kojų. Be abejo, jei jūs turite labai daug paskolų, kurių jau kurį laiką nebepajėgiate laiku grąžinti ir iki šiol dar nesikreipėte dėl paskolų refinansavimo paslaugų, labai tikėtina, kad apie tokias finansines paslaugas dar nebuvote girdėję, tačiau pastarosiomis šiomis dienomis naudojasi labai daug žmonių.

Ką jau kalbėti apie tai, kad paskolų refinansavimas yra vienos iš populiariausių finansinių paslaugų, dėl kurių į kreditorius kreipiasi didelė dalis vartotojų, siekiančių palengvinti savo asmeninę finansinę padėtį, atsikratant bent dalies finansinių įsipareigojimų.

Tačiau vėlgi, neturėtumėte suprasti klaidingai. Paskolų internetu refinansavimo paslaugos nepanaikins jūsų turimų skolų. Šių finansinių paslaugų atveju vartotojo turimi finansiniai įsipareigojimai yra apjungiami į vieną ir perkeliami pas pasirinktus kreditorius. Tai reiškia, kad vartotojui nebereikia mokėti daugybės skirtingų paskolos grąžinimo įmokų. Vietoje to, žmogus moka vieną paskolos grąžinimo įmoką, kuri būna mažesnė, nes paskolos grąžinimo terminas būna pratęsiamas, kartu pakoreguojant ir paskolai taikomą palūkanų normą.

Skaityti toliau “Pagalba įsiskolinusiems asmenims” »

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.