Tai nėra viskas apie normą!

parašė , 2014-09-17 16:30

Verslo finansai yra labai skirtingi į Vartotojo finansus, kurie pats yra ne visada, kuo atrodo, tai yra, ir deja vartotojai yra linkę užmiršti, kad bankai yra firmos be to, ir jie yra labai geri prašyme tam, ką visuomenę mėgsta išgirsti, kuris dauguma atvejų yra žema palūkanų norma.

Ką jie nežino yra, kad su normomis šalia, yra daug papildomų kainų, kurios kai pridėtas į išlyginimą didina visaapimančią kainą paskolos, kuri daro tą pradinę normą ne ganėtinai tiek žavią galų gale.

Išleiskite mane duoti jums pavyzdį to, kaip norma nėra vienintelis daiktas svarstyti. Leidžia sako, kad jūs reikalingas 850 kb verslo paskolos, ir bankas turi 2 pasirinkimą:
Komercinis Bill – 0.5 % paraiška, 4.90 % palūkanos, 2.75 % Linijos mokestis 175$ 30 dienos apverčia mokestį

Standartinė Paskola – 600$ paraiška, 7.75 % domina 0 tebevykstančių mokesčių

Antras pasirinkimas bus sumušimas, 4.900$ pigesnis metų $1 ir 1.250 tėčio, judančio pirmyn.

Tai toliau sudaroma verslui, skolinančiam, kuris bazuojasi pirmiausiai ant pavojaus, jei jūs pažiūrėsite į daugumos banko reklamuotas normas, jūs pamatysite * ženklas šalia reklamuoto skaičiaus, kas reiškia, kad jūs galėtumėte gauti geresnę ar blogesnę normą priklausomai nuo pavojaus, kad garantuotumėte, kad jūs gausite geresnę normą, jūs turite parodyti stiprų saugumą, pinigų cirkuliacijas, įrodytą istoriją, garantuoti, kad jūs turite sistemas vietoje, kadangi jie visi padės pavaizduoti jūsų verslą stipresnėje šviesoje, kuri savo ruožtu mažina pavojų ir kai tik pavojus yra sumažintas, geresnis reikalas, jūs tikėtina pasieksite.

Daug firmų yra stipresnėje finansinėje būklėje dabar negu tada, kai jie iš pradžių pradėjo dar, jie vis dar moka tą pačią normą, ir taip pat tikėtina, kad priklausomai nuo laiko faktoriaus, jie gali turėti daug daugiau teisingumo turte, kuris gauna jų priemonę, kuri gali kainuoti verslo nereikalingas išlaidas ir taip pat riboti būsimo skolinimo galimybę.

Jei jūs niekada neapžvelgėte savo paskolos ir esate vis dar ant to paties reikalo tada, aš smarkiai rekomenduočiau, kad jūs turėtumėte pasikalbėjimą su savo brokeriu, kadangi yra labai aukštos galimybės, kad jūs galite gauti daug geresnį reikalą.

Apžvelgdamas jūsų paskolas yra 5 daiktai svarstyti:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai buvo paskutinį kartą, kai jūs persvarstėte? – Kai tik jūs turite 2 kietus metus geros kompanijos financials jos laikas kalbėti, geriausias laikas, kad padėtų finansus į vietą yra, kai jūs taisotės.

Išvaduokite kažkokį teisingumą – Kai jūs įsitraukėte į originalią paskolą, bankas galbūt paėmė visus jūsų vertingus dalykus kaip saugumas, tuo tarpu dabar situacija gali būti labai skirtinga ir apžvelgdama jūsų einamąsias paskolas, galima, kad mes galime išvaduoti dalį jūsų teisingumo, kuris posūkiuose atsižvelgia į jus, kad padarytų būsimas investicijas.

Mokesčio Efektyvumas – Įsitikina, kad jūsų asmeninė skola yra atskira į verslo/investicinę skolą, atsiskaityti su asmenine skola iš pradžių, kadangi nėra jokių mokesčio išskaitymų ant asmeninių skolų.

Daiktai, kuriems vadovaujama, pro jūsų buhalterį struktūrai ir mokesčiui – Vėl įsitikina, kad nauja struktūra yra mokestis, efektyvus jums, taip kalbėkite su savo buhalteriu ir gaukite patarimą. Aš visada primygtinai reikalauju savo kliento tikrinimas, kad nauja struktūra dirba jų asmeninėje situacijoje.

Manykite, kad Fiksavimas – Svarsto fiksavimą priemonės ar priemonės dalies, kadangi tai gali padėti tam tikrą įsitikinimą į jūsų pinigų cirkuliaciją, judančią pirmyn, kadangi jūs nebūsite statytas judėjimams normose nė vienas aukštyn ir žemyn, tačiau perskaitykite mažą atspaudą, jei jūs planuojate išmokėjimą skolos artimoje ateityje ir paliekate bent jau dalies kintamąjį, tokiu būdu jūs galite išmokėti tai be nubaudimo.

Taip iš esmės, tik nežiūrėkite į normą, neskubėkite, kad suprastumėte skirtumą su paskolomis parduodamas ir gautumėte jūsų brokerį parodyti jums visaapimančias kainas ir svarbiausia… santaupas!

Kad duočiau jums gerą pavyzdį, aš užbaigiau paprastus finansus iš naujo ir pertvarkau mano klientui, kuris yra sudarytas inžinierius statybininkas & turto investitorius su dideliu abiejų komercinių &amp portfeliu; privati nuosavybė. Normos gelbėjimas buvo tiktai 0.6 % ant to, ką jis šiuo metu mokėjo, tačiau mes pertvarkėme visas jo paskolas, paėmė gelbėjimą, kad mes sukūrėme ir padėjome tai į jo vidaus paskolą (Ne neapmokestinamas), Šis paprastas pakeitimas šluostė 5.7 metų nuo vidaus paskolos greta gelbėjimo 141.305$ procentų sumokėjime be pakeitimo į jo einamuosius užmokesčius.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.