Ką jūs turite žinoti prieš kreipimas dėl asmeninės paskolos?

parašė , 2014-09-01 19:17

Teisingo banko pasirinkimas, kad registruotų asmeninę paskolą su taip gąsdina kaip dues mokėjimas savarankiškai. Yra gyvybinių faktorių, ten kur paskolos gavėjai turi įkurti savo sprendimus prieš apsisprendimą. Keli yra akivaizdus apsvarstymas tuo metu, kai keli yra dažnai pražiūrimi.

Yra daiktų, kuriuos jūs turite žinoti prieš pasirašymą politikos ir kontrakto su banko atstovais.

1. Palūkanų normos. Bankai duoda skirtingas palūkanų normas, ir ne visi paskolos užmokesčio planai turi tą pačią politiką. Gautos asmeninės paskolos turi palyginti žemesnes palūkanų normas, kai palyginti su negarantuotu skelbimu pažinčių skyrelyje paskolina. Pažangios paskolos, vis dėlto, gali turėti didesnę palūkanų normą negu, ką negarantuoti vieno dolerio banknotai turi

Visada platinkite viršuje savo pasirinkimo sąrašą. Palyginkite palūkanų normas ne skirtingų paskolos planų to paties banko viduje, bet turi būti palygintas tarp bankų. Palūkanų normų santykis turi taip pat būti beveik proporcingas į trukmę užmokesčio (trukmė). Atsiminkite, kad kai kurie skolintojai gali pasiūlyti paskolas su žemesnėmis palūkanų normomis, bet su trumpesne trukme užmokesčio, taip būti apdairūs.

2. Kompanijos reputacija. Daug agresyvių skolinančių kompanijų ir bankų daro tai, ką tai ima, kad gautų klientus prie bet kokios galimos priemonės. Bankai ir jų tarnautojai yra geriausi pardavėjai! Jie turi patraukiančius dėmesį kalbėtojus, kurie dažnai palieka pilkus rajonus, bet užbaigia įtikinančius klientus bet kokiu būdu. Keli net griebiasi šantažavimo, dažnai vartojant paskolos ryklius ir kitus grasinimus.

Tyrinėjimas, jei skolintojas turi gerą istoriją suteikime kontraktų ir akivaizdžiai jų nepažeidime. Išvenkite labai atlaidžių bankų, kurie išplėstų užmokesčio periodą su sąlyga, kad palūkanų normos dvigubinimo, neduodami jūsų kitas pasirinkimas. Jie tikrai paslėpė darbotvarkes.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įkalbinėjantys bankai yra aišku po jūsų pinigų daugiau, negu jūs yra jų pinigų reikalingume. Jie yra tie, kurie įeina į sutartį su paskolos gavėjais ne taip geras tikėjimas, taip geriau vengia jų anksčiau, negu jūs būsite supurvintas skolose.

3. Paslėpti kaltinimai. Prieš jūsų paraiškos asmeninei paskolai sisteminimą, visada tirkite užmokesčio planą ir žinokite, kad kiekvienas dalykas moka už. Paslėpti kaltinimai yra labai paplitę beveik visose finansinių sandorių rūšyse, būti tuo kreditinės kortelės sąskaita, telefoninė sąskaita ar net mokyklinis mokymas. Jie yra migloti ir nedeklaruoti dues, kurių aiškiai neparodo kontraktuose ar politikoje.

Nepasidarykite nuneštas gražiakalbių kalbėtojų. Visada turėkite galvoje, kad jie yra pardavėjai, ir jie padarys kažką, kad uždarytų reikalą net už jūsų savą kainą. Skolintojai eina skelbimų lentos su neono lempomis, kurios ištaria paraidžiui visą viršutinę pusę – tiktai viršutinę pusę – ir neigiamų aspektų slapstymąsi.

Dėl šios priežasties, jums geriausia užpildyti visus pilkus rajonus jūsų prote ir atsakyti visus lėtus klausimus – ar jūs jau paklausėte jų dukart, ar jie tik išlįsdavo iš smalsumo – prieš jūsų galutinio sprendimo pateikimą. Visos detalės turi būti išdėstytos prieš jus, ir didelis ir mažas. Žinokite viską, kurio jūs norite ir turite žinoti prieš pasirašymą kontrakto asmeninei paskolai, tokiu būdu jūs nesupurvinti skolose ir nukentėti ilgame prabėgime.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.