Verslo mintys išvengti

parašė , 2014-08-16 16:36

Jūs kada nors sugalvojote mintį, taip blizgančią, jūs patikrinote tai tinkle, kad būtumėte įsitikinęs, kad dar kas nors negalvojo apie tai iš pradžių? Yra daug novatorių, atkakliai dirbančių, kad atneštų mums kai kuriuos iš tikrųjų didelius produktus ir paslaugas šiomis dienomis, tokiu būdu gali būti viliojantis norėti turėti tą bitą dėmesio centro jūsų blizgėjimui. Tačiau, apie kai kurias mintis turi dar niekada galvoti daugiau nei kartą, daug mažiau atliktos. Jei bet kas turėtų išleisti pinigus šitų minčių išvystymas, tai būtų visas chaosas.

Jei žodžiai "variklis – per" ir "alkoholis" kada nors įvyko jums tame pačiame sakinyje, jūs turite priminti save, kad tai nėra novatoriška, nei tai teisėta, tokiu būdu tai yra neabejotinai ne gera mintis
Tikras, amerikiečiai mėgsta greitą maistą ir suaugusius gėrimus, bet jie neturi niekada egzistuoti kartu viename patogiame variklyje – per vietą. Kiekis girtų vairuotojų, kurių yra jau psichiškai nesveikų kiekių, šautų per stogą. Viena iš blogiausios šios šalies tragedijos yra kiekis mirčių, priskirtų vairavimui išgėrus, ir šis protingas menkas supratimas tiktai pablogintų daiktus.

Bet koks laikas jūs nusprendžiate nueiti po minties, pagrįstos pasisekimo norma egzistuojančios kompanijos, ypač toks, kuris yra psichiškai nesveikai populiarus, jūs išsiruošiate nesėkmei apytiksliai 99 % laiko. Jūs galite jausti, kad jūs galėjote pagerinti tai, ką ši kompanija kapitalizavo, bet tai nėra jauno novatoriaus geriausi metodai. Ypač sudėtinga priversti daiktus kaip tai vykti, jei jūs nesate net ant radaro, tokiu būdu geriausias daiktas, kad padarytų turi atvykti viršuje su visiškai originalia mintimi ir darbu jūsų vardo aplink tai statyboje. Newbie išradėjas būdamas gali turėti savo pakilimus ir kritimus, paprastai daugiau downs, bet jūs galite pakilti į viršūnę lėtai, jei jūs darote savo savą darbą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kalbėkime dirižabliai. Taip, kaip tie jūs matote skridimą danguje. Nedarykite, vieną sekundę, manykite, kad yra kažkas ten, kas norėtų jų savo asmeninio dirižablio kažkam daugiau negu naujovei. Jei jūs sąžiningai manote, kad yra žmonių, kurie galėjo važiuoti aplink naudojimą jų dirižablių kaip jų pirminė transporto priemonė, jūs turite sulaikyti savo mintis, judančias toli, toli nuo tos minties. Niekas nenori to išskyrus pasakyti, "Ei, aš turiu savo savą asmeninį dirižablį!"

Kai jūs nusprendėte, kad jūs pagaliau suradote savo nuostabią, pelningą mintį, būti įsitikinęs, kad paimsite tai testui, kuriam vadovaujama, kalbėdamas su žmonėmis šalia jūsų. Tačiau, nesustokite ten. Suraskite mentorių, kuriuo jūs patikite ir kalbate su jais tiek daug, kiek jūs galite. Jums reikia viso planavimo, pagalbos, ir laikas, kurį jūs galite gauti šioje stadijoje, todėl, kad, jei jūs įšokate, nebūdamas paruoštas niekam, jūs galite baigti tuo, kad prarandate pinigus ir didelę mintį. Kai tik jūs esate pasiruošęs, tyrinėjate asmeninę paskolą ir matote, kas investuos kapitalą į jūsų mintį. Taip pat gerai tikrinti priežastis gauti asmeninę paskolą, tokiu būdu jūs įsitikinate, kad jūs neinate už borto.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.