Vaikiški vežimėliai

Vaikiškų vežimėlių tipai

comments Comments Off on Vaikiškų vežimėlių tipai
parašė , 2014-11-15 13:41

Šiais laikais vos tik gimus mažyliui retai kas lieka sėdėti namuose ir kuo greičiau ir dažniau stengiasi išeiti į lauką. Vienas pirmųjų pirkinių naujagimiui yra vežimėlis. Tikriausiai kiek vėliau norėsite ir pakeliauti, todėl jums bus reikalingas toks vežimėlis, kurį galėsite panaudoti daugeliu atveju.

vaikiski vezimeliaiTačiau pasirinkti tinkamiausią nėra pats lengviausias darbas. Jums reikės nuspręsti kokie komponentai yra reikalingi, o kurių galima atsisakyti. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir turite suprasti, kad tikriausią nėra dviejų vienodų šeimų su identiškais poreikiais, įpročiais ir reikalavimais. Pateiksime keletą rekomendacijų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tinkamiausią vežimėlį.

Vienas iš pačių seniausių vežimėlių yra lopšio tipo, kurių konstrukcija yra pati paprasčiausia. Tai lyk vaikiška lovelė ant ratų. Šio tipo vežimėliai pasižymi elegantišku stiliumi, o dideli ratai ir ypatingai senesnių modelių papuošimai suteikia patrauklią išskirtinę išvaizdą. Stumiant vaiko veidas visada nukreiptas į jus. Vaikas guli ant lygaus paviršiaus, todėl didesniam vaikui jis netiks.

Kitas tipas yra su sėdima dalimi. Šio tipo vežimėliai yra daug praktiškesni nei pirmieji ir jų galima rasti daugybę įvairiausių variantų. Dažnai judantiems rekomenduotina rinktis iš šio tipo. Jeigu pirmieji buvo lyk lovelės su ratais, tai šiuos galima pavadinti kėdute su ratais, todėl jie tinkami ir didesniems vaikams palyginus su lopšelio tipo, kurie tinkami tik kūdikiams.

Jeigu nuolatos keliaujate, ieškokite lengvesnių variantų. Visada galima surasti mažų, surenkamų variantų, kuriuos galima naudoti važiuojant autobusu. Jeigu vežimėlis ypač kompaktinis, jį galima sulankstyti iki lagamino dydžio ir galima transportuoti net ir lėktuvu. Pagrindinė esmė, kad jeigu norite neštis vežimėlį vienoje rankoje, pavyzdžiui gyvenate gana aukštai ir nėra lifto, tuomet svoris turėtų būti gana svarbus kriterijus. Kitu atveju dėl didelio svorio sąmoningai vengsite eiti į lauką ir tam visada surasite priežasčių.

Tiems, kurie dažnai vairuoja, galimas variantas trys viename tipo vežimėliai. Šis tipas jums leis naudoti tris skirtingas dalis: lopšio, kėdutės ir automobilinės kėdutės, todėl kiekvienu konkrečiu atveju galėsite naudoti skirtingas dalis. Pagrindiniai šios sistemos trūkumai, yra aukštesnė kaina ir gana didelis svoris, tačiau kai kurie tėvai 3-1 laiko gera investicija.

Žinoma, kai kurie tėvai nenori apsikrauti nei vienu iš anksčiau paminėtų variantų ir naudojasi nešykle. Visiškai nėra svarbu ar pasirinksite lopšio, kėdutės, universalų trys viename variantą ar nešynę, svarbiausia, kad daiktas atitiktų jūsų poreikius. Norėdami pasirinkti tinkamą variantą sau, spauskite čia.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.