Žinomų gamintojų buitiniai oro kondicionieriai namuose: mėgaukitės komfortu

parašė , 2021-09-21 16:36

Oro kondicionieriai paprastai grupuojami į dvi dideles grupes: buitinius ir komercinius įrenginius. Kol komerciniai kondicionieriai naudojami dideliuose pastatuose, gamyklose ar kitose erdvėse, kuriose vėsinimo poreikis yra itin didelis, buitiniai oro kondicionieriai yra, palyginus, nedidelės galios įrenginiai, dažniausiai naudojami patalpose, kurių dydis neviršija kelių dešimčių kvadratinių metrų. Tai idealus pasirinkimas namams ir butams, suteikiantis maksimalias komforto sąlygas, tuo pačiu išvengiant sudėtingų įrangos montavimo darbų. Atsižvelgdami į nuolatos augančius pirkėjų poreikius, gamintojai siūlo itin plačią buitinių kondicionierių pasiūlą, prisitaikančią prie individualaus gyvenimo būdo.

Kaip atrodo šiuolaikiniai buitiniai oro kondicionieriai?

Buitiniai oro kondicionieriaiModernūs buitiniai oro kondicionieriai, visų pirma, yra skirti ne tik patalpų vėsinimui. Tai inovatyvi, aukštos kokybės įranga, kuri gali ne tik vėsinti, bet ir šildyti patalpas, todėl šaltuoju metų laiku yra naudojama kaip papildomas šilumos šaltinis (arba kaip pagrindinis šildymo įrenginys rečiau lankomose vietose, pvz., vasarnamiuose ar sodo nameliuose). Svarbus šiuolaikinių oro kondicionierių privalumas – tinkamo mikroklimato sukūrimas. Lietuvos pirkėjų ypatingai pamėgti oro kondicionieriai / šilumos siurbliai oras-oras saugo nuo įvairių mikroorganizmų ir alergenų patekimo į patalpų orą, užtikrina reikalingą drėgmės lygį, padeda išvengti pelėsio, šalina nemalonius kvapus ir dūmus. Pažangūs oro kondicionieriai yra valdomi nuotoliniu būdu ir pasižymi plačiomis funkcinėmis galimybėmis, pvz., įrenginiai gali automatiškai išsijungti ir pradėti dirbti, priklausomai nuo patalpoje esančios temperatūros.

Ką siūlo didieji oro kondicionierių gamintojai?

Oro kondicionierių gamintojai nuolatos investuoja į technologinius laimėjimus ir plėtrą, siūlydami iki smulkmenų apgalvotus sprendimus, padedančius kurti optimalias komforto sąlygas. Vieni populiariausių kondicionierių Lietuvoje – GREE įrenginiai, vertinami dėl savo aukštos kokybės ir nepriekaištingos eksploatacijos. Tai itin lengvai valdoma įranga, pasižyminti tyliu ir efektyviu darbu, veikianti šildymo bei vėsinimo režimais ir išsiskirianti plačiomis techninėmis galimybėmis. Itin daug pirkėjų dėmesio sulaukia ir modernūs TOSHIBA buitiniai oro kondicionieriai / šilumos siurbliai, pradėti gaminti dar 1950 m. Vienas svarbiausių šios įmonės tikslų – pasiūlyti apgalvotos konstrukcijos sprendimus, efektyviai taupančius energiją. Šiandien TOSHIBA oro kondicionieriai eksportuojami į daugiau nei 120 šalių visame pasaulyje, o pats asortimentas išsiskiria plačiu veiklos pajėgumų diapazonu ir itin aukštomis oro valymo technologijomis, kad būtų sulaikomos net ir pačios mažiausios taršos dalelės.

Palikti komentarą

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.