Asmeninės paskolos studijoms asmenims su blogu kreditu

parašė , 2011-11-26 18:31

Studijos universitete niekada nebuvo pigios, todėl tūkstančiams studentų mokymasis gali būti sudėtingas. Nenuostabu, kodėl daugelis kreipiasi dėl studento paskolos, kuri padėtų susimokėti už mokslą bei padengtų kitas išlaidas.

Žinoma, gauti paskolą yra žymiai sunkiau turint blogą kreditą, tačiau yra du būdai, kaip tai padaryti. Pirmasis yra valstybinė paskola, o antrasis- privati paskola, todėl studentui, norinčiam gauti paskolą, reikėtų žinoti viską apie šias galimybes.

Privačios prieš valstybines

Pagrindinis skirtumas tarp privačių ir valstybinių paskolų yra pinigų suma, kurią galima pasiskolinti. Dažniausiai iš valstybės galima pasiskolinti iki 20000 litų. To dažniausiai užtenka daliai studijų kainos arba kitiems mokesčiams mažesnėse mokymo įstaigose, tačiau didesnėse ši suma turėtų būti žymiai didesnė.

Tuo pačiu, valstybinės paskolos yra teikiamos tiems studentams, kurie atitinka tam tikrus pajamų kriterijus. Norint gauti privačią paskolą yra daug mažiau reikalavimų. Pagrindinis svarbus kriterijus yra tai, ar paskola bus grąžinta. Atsižvelgiant į tai, kad įmokos turės būti pradedamos baigus studijas, joms galima pasiruošti besimokant universitete.

Kainos ir sąlygos

Gali būti sudėtinga lyginti įvairias privačių paskolų palūkanų normas, bet yra tam tikrų gerų pasiūlymų. Netgi jeigu jūs turite blogą kreditą, kai kurie bankai pasiūlys jums paskolą, nors ir su didesnėmis palūkanų normomis.

Nors valstybinės paskolos taip pat gali išspręsti jūsų problemas, bet privačios paskolos dažnai yra pranašesnės tuomet, kai reikia jas grąžinti.

Tiesa ta, kad norintiems gauti privačią paskolą, yra sudaromi daug lankstesni paskolos grąžinimo planai. Palyginimui, valstybinės paskolos turi žymiai griežtesnes sąlygas, nurodančias grąžinti paskolą per 10 metų nuo studijų baigimo. O privačios paskolos suteikia galimybę grąžinti jas per 30 metų, kas sumažina įtampą studentui ir prailgina laiką, per kurį galima užsidirbti pinigų.

Papildomi faktoriai

Žinoma, studentai retai kada yra patyrę finansų srityje, todėl skolintojai atsižvelgia į kitus tam tikrus faktorius pries suteikdami paskolą. Tie faktoriai gali būti studento bei jo tėvų kredito istorija.

Turint tai omenyje, derėtų pasirinkti paskolos laiduotoją, kuris, esant reikalui, galėtų sumokėti įmokas už paskolą.

Apibendrinant, studijų paskolos yra veiksmingas būdas studijų kainai apmokėti, tačiau yra tam tikrų niuansų, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį. Svarbu tai, kad būtų pasirinkta tinkama paskola, pinigų suma bei palūkanų norma, kuri tenkintų studento poreikius. Privačios paskolos turi reikiamą lankstumą, kurio ieško kiekvienas studentas.

Palikti komentarą

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.