Studijų paskolos parama slaugytojams

parašė , 2011-10-29 16:16

Visuose sąrašuose, kurie nurodo greičiausiai augantį darbuotojų poreikį, sveikatos priežiūros sritis yra pirmoje vietoje. Slaugytojų poreikis lyginant su kitomis sveikatos priežiūros sritimis labiausiai auga. Slaugymas yra teikiantis pasitenkinimą darbas ir didėjantis jo poreikis beveik garantuoja darbo vietą.

Slaugytojų išsilavinimas

Dauguma slaugytojų turi turėti bakalauro laipsnio diplomą, kad galėtu konkuruoti dėl geriausių darbo vietų. Sunkiais ekonominiais laikais, daugelis slaugos studentų gali nenorėti aukoti ketverių metų diplominėms studijoms. Tačiau yra sudaromos galimybės studijuoti slaugą, dirbti aukštą pasitenkinimą teikiančioje industrijoje bei būti atleistam nuo dalies studijų paskolos. Netgi dirbantys slaugytojai gali būti kvalifikuoti gauti paramą dėl studento paskolos.

Studijų paskolos paramos slaugytojams programos

Pagal tam tikrą programą slaugytojams, dirbantiems pilnu etatu valstybinėje įstaigoje, gali būti suteikiama parama studijų paskolai grąžinti. Slaugytojas turi būti sumokėjęs ne mažiau kaip 120 kasmėnesinių įmokų, o visa tai, kas viršiją šią sumą, yra grąžinama suteikiant paramą.

Paskolos rūšys, kurios yra tinkamos teikti paraišką paramai

Bet kokia paskola, kuri nėra neišmokėta, gali būti tinkama teikiant paraišką paramai. Tai gali būti:

• Valstybinė tiesioginė paskola;

• Valstybinė nesubsidijuota paskola;

• Valstybinė tiesioginė paskola studentams bei jų šeimoms.

Gali būti tinkamos ir kitos paskolų rūšys. Svarbiausia yra tai, kad parama gali būti gauta tik sumokėjus 120 kasmėnesinių įmokų.

Slaugytojo tinkamumas

Bet kuris licenzijuotas slaugytojas, baigęs atitinkamus mokymus, turintis bakalauro ar magistro laipsnį, gali gauti paramą studijų paskolai. Laipsnis turi būti išduotas akredituotos įstaigos.

Teisę gauti paramą turi slaugytojai, dirbantys pilnu darbo etatu valstybinėje slaugos įstaigoje arba slaugos mokymo įstaigoje. Valstybinės įstaigos gali būti:

• Ligoninės;

• Sveikatos centrai;

• Slaugos namai;

• Namų sveikatos agentūros;

• Ambulatorijos;

• Sanatorijos;

• Valstybiniai slaugos departamentai.

Būsimi slaugos studentai

Jeigu jūs norite karjeros, kurios dėka galėtumėte padėti žmonėms, bet nesate tikri dėl savo išsilavinimo aukštos kainos, slaugos programa yra sukurta būtent jums. Gaudami studijų paskolos paramą, tam tikra dalis jūsų paskolos bus grąžinama iš fondų bei jūs džiaugsitės galėdami padėti tiems, kam labiausiai reikia jūsų pagalbos.

Palikti komentarą

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.