Ar bankrotas yra būdas anuliuoti studento paskolas?

parašė , 2011-12-24 16:23

„Neapmokėtų skolų“ būsena

Daug žmonių yra skolose dėl studijų paskolų, kurias ėmė norėdami susimokėti už mokslą. Bankrotas yra vienas iš visų galimų paskolos anuliavimo būdų. Tačiau teisiškai studentas negali skelbti bankroto ir anuliuoti paskolos, nes ši paskola yra neanuliuojama. Dėl šios priežasties paskolos grąžinimas sukelia „neapmokėtas skolas“. Su šiais sunkumais dažniausiai susiduriama tuomet, kai reikia grąžinti paskolą, o likusioms reikmėms bei išlaidoms nebelieka lėšų. Norint sklebti bankrotą asmuo turi įrodyti esant finansinių sunkumų, nesvarbu kokio dydžio jie bebūtų.

Neapmokėtų skolų straipsnio istorija

Praeityje studentai galėdavo atsikratyti savo paskolų. Tačiau skolintojai kritikavo šią situaciją, kas lėmė pasikeitimus studijų paskolos sutarties sąlygose. Dabar studentams yra žymiai sunkiau anuliuoti savo paskolas. Nors tai atrodo neteisinga, tačiau ši sistema buvo imta kritikuoti todėl, kad studentai naudodavosi padėtimi ir skelbdavo bankrotą iš karto po studijų baigimo, dar nespėjus įsidarbinti. Dėl šios priežasties ir buvo pakeistos skolinimosi sutarties sąlygos.

Ką sako straipsnis apie studentų paskolų anuliavimą

Po to, kai buvo pakeistos studentų paskolų sutarties sąlygos, valdžia nusprendė, kad reikia jas paritaikyti ir valstybinėms paskoloms. Tai padarė neįmanomu studentų paskolų anuliavimą. Tačiau, norėdami anuliuoti paskolą, jūs turėsite įrodyti, kad jūsų gyvenimo lygis nėra aukštas bei jūs išbandėte visus įmanomus būdus grąžinti paskolą. Tik tuomet jūsų paskola gali būti anuliuojama.

Paskolos laiduotojo reikšmė

Netgi jeigu jūs sutikote su visomis sutarties sąlygomis, jums reikės laiduotojo, kad galėtumėte paimti paskolą. Laiduotojas yra tas asmuo, kuris pasirašė paskolos laidavimo sutartį suteikiant jums paskolą. Šis specifinis laiduotojas negalės panaikinti neapmokėtų skolų.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį

Jeigu nusprendėte skelbti bankrotą, turėtumėte įsitikinti, kad viską gerai apgalvojote. Jūs turėtumėte tai daryti tik tuomet, kai nebeturite jokios kitos išeities. Taip pat įsitikinkite, kad paskelbus bankrotą bus anuliuojama jūsų paskola, kitaip tai neturės reikšmės.

Jeigu jūs esate skolose ir negalite grąžinti studijų bei kitų paskolų, jums teks kreiptis į teismą. Kreipdamiesi į teismą, jūs galėsite anuliuoti neapmokėtas skolas bei pradėti naują gyvenimą be skolų.

Palikti komentarą

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.